SC/APC Simplex Fiber optik geri dönmə

Qısa Təsvir:

● Aşağı daxiletmə itkisi, Yüksək qaytarma itkisi

● İstifadəçi dostu, Kompakt ölçü

● PVC və ya LSZH Gödəkçə

● PC/UPC/APC cilası

● Yaxşı mübadilə və təkrarlanma qabiliyyəti

● Telcordia GR-326-CORE Spesifikasiyasına əməl edin

● 100% funksional olaraq sınaqdan keçirilmiş, performans və bütövlüyü təmin edir

● Fast Ethernet, Fiber Channel, ATM və Gigabit Ethernet ilə uyğun gəlir

● Fiber G657.A1 , G657.A2 seçilə bilər.0,9 mm və ya 2,0 mm


Məhsul təfərrüatı

Məhsul Teqləri

Xüsusiyyətləri

Fiber Optik Döngə arxa modullarına optik döngə arxa adapterləri də deyilir.

Fiber Optik Döngə arxaları fiber optik siqnal üçün geri dönüş yamağı təmin etmək üçün nəzərdə tutulmuşdur.

Tipik olaraq, fiber optik sınaq tətbiqləri və ya şəbəkə bərpası üçün istifadə olunur.

Test proqramları üçün geri dönmə siqnalı problemin diaqnostikası üçün istifadə olunur.

Şəbəkə avadanlığına bir-bir geri dönmə testinin göndərilməsi problemi təcrid etmək üçün bir üsuldur.

Yamaq kordları kimi, fiber optik döngə arxaları müxtəlif gödəkçə növləri və kabel diametrləri ilə ola bilər və müxtəlif sonluq və uzunluqda ola bilər.

Fiber optik loop arxaları yığcam dizayna malikdir və sürətli Ethernet, fiber kanal, ATM və Gigabit Ethernet ilə uyğun gəlir.

Biz həmçinin xüsusi montajlar təklif edirikfiber optik döngə arxaları.ümumi fiber optik döngə arxa növləri bunlardır: SC fiber optik döngə arxaları, FC fiber optik döngə arxaları, LC fiber optik döngə arxaları, MT-RJ fiber optik döngə arxaları.

Fiber Optik Döngə geriST, SC, FC, LC, MU, MTRJ və s. daxil olmaqla müxtəlif birləşdiriciləri olan kabellər

Fiber Loopback1
Fiber Loopback2

Proqramlar

Avadanlıqların qarşılıqlı əlaqəsi

Şəbəkə üçün geri dönmə

Komponentlərin sınaqdan keçirilməsi

Parametrlər

Tək rejim

Çox rejimli

OM3 10G

Bağlayıcı növü

LC, SC, MT-RJ, MU, ESCON, FDDI, E2000

Kabel növü

Simpleks kabel

Gödəkçə Rəngi   

Sarı

OR/GY/PP/BL

Aqua

BN/RD/PK/WH

Daxiletmə itkisi

≤0,1dB

≤0,2dB

≤0,2dB

Qaytarma itkisi

≥50dB(UPC)

/

/

Mübadilə qabiliyyəti

≤0,2dB

≤0,2dB

≤0,2dB

Təkrarlanma qabiliyyəti (500 cütləşmə)

≤0,1dB

≤0,1dB

≤0,1dB

Dartma Gücü

≥5 kq

İşləmə temperaturu

-20~+70ºC

Saxlama temperaturu

-40~+70ºC


  • Əvvəlki:
  • Sonrakı:

  • Mesajınızı buraya yazın və bizə göndərin

    Məhsul kateqoriyaları