FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch cord

Qısa Təsvir:

Yaxşı mexaniki və ətraf mühit xüsusiyyətləri;

Alov gecikdirici xüsusiyyətlər müvafiq standartların tələblərinə cavab verir;

Gödəkçənin mexaniki xüsusiyyətləri müvafiq standartların tələblərinə cavab verir;

Yumşaq, çevik, suya davamlı, UV-yə davamlı, döşənmək və birləşdirmək asan və böyük tutumlu məlumat ötürülməsi ilə;

Bazarın və müştərilərin müxtəlif tələblərinə cavab verin.


Məhsul təfərrüatı

Məhsul Teqləri

Optik kabel montajı, PDLC/DLC, GYFJH, 2B.3.SM 2Core.Çöl

FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch cord8

Spesifikasiya

1. GYFJH Kabel
1.1 Quruluş:

1.GYFJH Cable

1.2 Tətbiq
Əsasən simsiz baza stansiyasının üfüqi və şaquli kabellərində istifadə olunur

1.3 Xüsusiyyətlər
Yaxşı mexaniki və ətraf mühit xüsusiyyətləri;
Alov gecikdirici xüsusiyyətlər müvafiq standartların tələblərinə cavab verir;
Gödəkçənin mexaniki xüsusiyyətləri müvafiq standartların tələblərinə cavab verir;
Yumşaq, çevik, suya davamlı, UV-yə davamlı, döşənmək və birləşdirmək asan və böyük tutumlu məlumat ötürülməsi ilə;
Bazarın və müştərilərin müxtəlif tələblərinə cavab verin.

1.4 Kabel Parametrləri

Lif sayı Kabel Ölçüsü
mm
Kabel çəkisi
kq/km
Dartma
N
Əzmək
N/100mm
Min.Bükülmə radiusu
mm
Temperatur diapazonu
 
Uzun müddətli Qısa müddət Uzun müddətli Qısa müddət Dinamik Statik
2 7.0 42.3 200 400 1100 2200 20D 10D -30-+70
Qeyd: 1. Cədvəldəki yalnız istinad üçün olan bütün dəyərlər xəbərdarlıq edilmədən dəyişdirilə bilər;
2. Kabel ölçüsü və çəkisi 2.0 xarici diametrli simpleks kabelə tabedir;
3. D - dəyirmi kabelin xarici diametri;

2. Tək rejimli lif

1.Tight-buffered Cable Specification

Maddə Vahid Spesifikasiya
Zəifləmə dB/km 1310nm≤0.4
1550nm≤0,3
Dispersiya Ps/nm.km 1285~1330nm≤3.5
1550nm≤18.0
Sıfır dispersiya dalğa uzunluğu Nm 1300~1324
Sıfır dispersiya yamacı Ps/nm.km ≤0,095
Fiber kəsmə dalğa uzunluğu Nm ≤1260
Rejim sahəsinin diametri Um 9,2±0,5
Sahənin konsentrikliyi rejimi Um <=0,8
Kaplama diametri um 125±1,0
Üzlüklərin qeyri-dairəviliyi % ≤1.0
Kaplama/örtmə konsentrikliyi xətası Um ≤12.5
Kaplama diametri um 245±10
əyilmə, asılılıqdan qaynaqlanan zəifləmə 1550nm, 1 döngə, 32 mm diametr 100 rum, 60 mm diametr ≤0,5 db
Sübut testi kpsi ≥100

3. Bağlayıcının spesifikasiyası

ƏŞYA PARAMETRE
Bağlayıcı növü PDLC-LC/UPC
Daxiletmə itkisi <=0,3 db
Qaytarma itkisi >=50db
IP səviyyəsi IP67
Əməliyyat dalğa uzunluğu 1310nm, 1550nm
Test dalğa uzunluğu 1310nm, 1550nm
Təkrarlanma qabiliyyəti <=0,1
Dəyişmə qabiliyyəti <=0,2dB
Davamlılıq <=0,2dB
Fiber Uzunluğu 1m, 2m….. istənilən uzunluq isteğe bağlıdır.
Uzunluq və dözümlülük 10 sm
İşləmə temperaturu -40C ~ +85C
Saxlama temperaturu -40C ~ +85C

4. Məhsulların şəkilləri

FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch cord11
FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch cord10

5. İstinad çertyojları

FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch cord13

FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch cord12


  • Əvvəlki:
  • Sonrakı:

  • Mesajınızı buraya yazın və bizə göndərin