Fiber Yamaq Kordonu

  • 2.0mm SX MM Fiber Optic Patch cord

    2,0 mm SX MM Fiber Optik Patch kabeli

    FİBER OPTİK PATÇ KORDU-MM(OM2, OM3, OM4)

    Yamaq kabeli siqnalın yönləndirilməsi üçün bir cihazı digərinə qoşmaq üçün istifadə edilən fiber optik kabeldir.Normalda 4 növ birləşdirici var: FC/SC/LC/ST.. 2 növ yüksük: PC, UPC.

    FC Sabit Bağlantı deməkdir.Yivli barel yuvası vasitəsilə sabitlənir.FC birləşdiriciləri ümumiyyətlə metal korpusla tikilir və nikel örtüklüdür.

  • 3.0mm G652D Fiber Optic Patch cord

    3,0 mm G652D Fiber Optik Patch şnur

    Yamaq kabeli siqnalın yönləndirilməsi üçün bir cihazı digərinə qoşmaq üçün istifadə edilən fiber optik kabeldir.Normalda 4 növ bağlayıcı var: FC/SC/LC/ST.. 3 növ yüksük: PC, UPC, APC…

    FC Sabit Bağlantı deməkdir.Yivli barel yuvası vasitəsilə sabitlənir.FC birləşdiriciləri ümumiyyətlə metal korpusla tikilir və nikel örtüklüdür.

  • FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch cord

    FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch cord

    Yaxşı mexaniki və ətraf mühit xüsusiyyətləri;

    Alov gecikdirici xüsusiyyətlər müvafiq standartların tələblərinə cavab verir;

    Gödəkçənin mexaniki xüsusiyyətləri müvafiq standartların tələblərinə cavab verir;

    Yumşaq, çevik, suya davamlı, UV-yə davamlı, döşənmək və birləşdirmək asan və böyük tutumlu məlumat ötürülməsi ilə;

    Bazarın və müştərilərin müxtəlif tələblərinə cavab verin.