Fiber Optik Bağlayıcı

  • FTTH SC/APC Single Mode Optical Fiber Cable Quick Fast Connector Adapter for Drop Cable Installation Project

    Drop Kabel Quraşdırma Layihəsi üçün FTTH SC/APC Tək Rejimli Fiber Optik Kabel Sürətli Sürətli Bağlayıcı Adapter

    Ərizə:

    1. FTTH layihəsi istifadəyə yararlıdır
    2. Sahədə quraşdırıla bilər
    3. Tez, asan, dəqiq
    4. Effektiv xərc
    5. Portativ
    6. Quraşdırma 2 dəqiqədən azdır
    7. Etibarlı və üstün optik performans
  • SC/APC Simplex Fiber optic Loopback

    SC/APC Simplex Fiber optik geri dönmə

    ● Aşağı daxiletmə itkisi, Yüksək qaytarma itkisi

    ● İstifadəçi dostu, Kompakt ölçü

    ● PVC və ya LSZH Gödəkçə

    ● PC/UPC/APC cilası

    ● Yaxşı mübadilə və təkrarlanma qabiliyyəti

    ● Telcordia GR-326-CORE Spesifikasiyasına əməl edin

    ● 100% funksional olaraq sınaqdan keçirilmiş, performans və bütövlüyü təmin edir

    ● Fast Ethernet, Fiber Channel, ATM və Gigabit Ethernet ilə uyğun gəlir

    ● Fiber G657.A1 , G657.A2 seçilə bilər.0,9 mm və ya 2,0 mm

  • FTTH SC/APC Optical Fast Connector

    FTTH SC/APC Optik Sürətli Bağlayıcı

    Sürətli birləşdirici (həmçinin “Polish olmayan birləşdirici”, “Pre-cilalama birləşdiricisi” və ya “Sürətli birləşdirici” adlanır) quraşdırması asan bir cihazdır.Heç bir alət və ya alət tələb olunmur.250um /900um / 2.0mm / 3.0mm / Düz Kabel üçün universaldır.

    Mexanik Sahəyə Montaj Edilə bilən Fiber Optik Konnektor (FMC) birləşməni birləşdirici maşın olmadan sadələşdirmək üçün nəzərdə tutulmuşdur.Bu birləşdirici sürətli montajdır və yalnız normal lif hazırlama alətləri tələb edir: kabel soyma aləti və lif kəsici.Bağlayıcı üstün keramika yüksük və alüminium ərintisi V-groove ilə Fiber Pre-Embeded Tech-i qəbul edir.Həmçinin, vizual yoxlamaya imkan verən yan qapağın şəffaf dizaynı.

    Yüksək performanslı, istifadəsi asan mexaniki fiber optik birləşdirici.FTTH açılan kabel bağlantısı və qarşılıqlı əlaqədə geniş istifadə edilə bilər

  • SC/APC Duplex Simplex Fiber Optic Adapter

    SC/APC Dupleks Simpleks Fiber Optik Adapter

    Fiber optik adapter (həmçinin flanş kimi tanınır), optik lif daşınan birləşdiricinin mərkəzləşdirici əlaqə hissəsidir, iki fiber optik xətt arasında fiber optik kabelləri və ya fiber optik birləşdiriciləri dayandırmaq və ya əlaqələndirmək üçün nəzərdə tutulmuş kiçik bir cihazdır.Fiber optik adapterlər fiber optik əlaqədə istifadə olunur, tipik istifadə kabel lifli əlaqəyə kabel təmin etməkdir.

    İki birləşdiricini dəqiq bir şəkildə birləşdirərək, Fiber Optik Adapter işıq mənbələrinin maksimum ötürülməsinə və itkini mümkün qədər azaltmağa imkan verir.Eyni zamanda, Fiber Kabel Adapterinin aşağı yerləşdirmə itkisi, yaxşı bir-birini əvəz etmək və təkrar istehsal etmək üstünlükləri var. Optik lif paylayıcı çərçivədə (ODF), optik lifli rabitə avadanlıqlarında, alətlərdə və s. geniş istifadə olunur, üstün performans, sabit və etibarlıdır.