Xüsusi Fiber Optik Sonlandırma Qutusu

Qısa Təsvir:

Fiber Optik DIN Dəmirə Monte Edilmiş Terminal Qutusu, din relsinə yapışdırılacaq metal qutu xüsusi dizayndır.Din raylı lif sonlandırma qutusu bir modul paneli qəbul edir və onu 24 lifə qədər kiçik lif sayı tətbiqləri üçün ideal edir və müxtəlif adapter lövhəsi (məsələn, ST Simplex Adapter Plate, LC Simplex Adapter plate, LC Duplex Adapter Plate, SC Simplex Adapter Plate) , SC Duplex Adapter Plate, FC Simplex Adapter Plate. OEM xidməti dəstəklənir. ).Bu kompakt qapaq, daha kiçik qorunan ərazilərdə kəsişmələri və ya birləşmələri yönəltməyə imkan verir.

DIN Rail Fiber optik terminal qutusu müxtəlif növ fiber optik sistemlər üçün paylama və terminal əlaqəsi üçün mövcuddur, xüsusilə optik kabellərin, yamaq nüvələrinin və ya pigtaillərin birləşdirildiyi mini-şəbəkə terminallarının paylanması üçün uyğundur.Din Rail qutularının hamısı tam doldurula bilər.


Məhsul təfərrüatı

Məhsul Teqləri

Xüsusiyyətləri

Soyuq haddelenmiş polad lövhə, elektrostatik sprey boya.

4, 6, 8, 12, 16, 24 nüvələr üçün mövcuddur.

SC FC ST LC və digər tipli adapter quraşdırıla bilər.

Kifayət qədər əyrilik radiusu.

Ağlabatan dizayn, pigtail üçün yaxşı qorunma.

Quraşdırılması və saxlanması asan.

Avtomatik əyləc cihazlarının konfiqurasiyası.

Toz keçirməyən tipli struktur, çevik quraşdırma, asan açılıb bağlanır.

din ray fiber patch paneli Optik lifin birləşdirilməsi, sarılması, saxlanması, paylanması və s. funksiyaları ilə birləşdirilmişdir.

Çap loqosu, rəngi, forması kimi fərdiləşdirilmiş xidməti qəbul edin.

Fiber Termination Box02

Proqramlar

Pigtail, lent və dəstə kabel bağlantısı paylanması üçün uyğundur.

Din-rail üçün istifadə olunur, divara quraşdırılmış proqramlar.

FTTH, Telekommunikasiya, CATV və s.-də istifadə olunur.

Fiber Termination Box03
Fiber Termination Box04
Fiber Termination Box05
Fiber Termination Box06

Parametrlər

Məhsullar

din relsiOptik son qutu

Bağlayıcı növü

LC SC FC ST

nüvələr

4 lifdən 24 lifə qədər

Kabel növü

SM MM OM3 OM4

Material

Soyuq haddelenmiş polad

Rəng

Paket

Karton qutu

Məhsul Açar Sözləri

GPON sistemi fiber optik DIN Rail Terminal Box

Fiber Termination Box07







  • Əvvəlki:
  • Sonrakı:

  • Mesajınızı buraya yazın və bizə göndərin

    Məhsul kateqoriyaları