3,0 mm G652D Fiber Optik Patch şnur

Qısa Təsvir:

Yamaq kabeli siqnalın yönləndirilməsi üçün bir cihazı digərinə qoşmaq üçün istifadə edilən fiber optik kabeldir.Normalda 4 növ bağlayıcı var: FC/SC/LC/ST.. 3 növ yüksük: PC, UPC, APC…

FC Sabit Bağlantı deməkdir.Yivli barel yuvası vasitəsilə sabitlənir.FC birləşdiriciləri ümumiyyətlə metal korpusla tikilir və nikel örtüklüdür.


Məhsul təfərrüatı

Məhsul Teqləri

Yamaq kabeli siqnalın yönləndirilməsi üçün bir cihazı digərinə qoşmaq üçün istifadə edilən fiber optik kabeldir.Normalda 4 növ bağlayıcı var: FC/SC/LC/ST.. 3 növ yüksük: PC, UPC, APC…

FC Sabit Bağlantı deməkdir.Yivli barel yuvası vasitəsilə sabitlənir.FC birləşdiriciləri ümumiyyətlə metal korpusla tikilir və nikel örtüklüdür.

FC Bağlayıcıları...

Fiber Optic Patch cord09

SC Abunəçi Konnektoru deməkdir - ümumi təyinatlı təkan/çəkmə stili birləşdiricisi.Bu, sadə təkan-çəkmə hərəkəti ilə kvadrat, snap-in birləşdirici latches və açarlı edir.

SC Bağlayıcılar...

Fiber Optic Patch cord08

LC patch kabeli siqnalın yönləndirilməsi üçün bir cihazı digərinə qoşmaq üçün istifadə edilən fiber optik kabeldir.LC Lucent Connector deməkdir.Bu, SC-nin yarısı qədər olan kiçik forma faktorlu fiber optik konnektordur.

LC Bağlayıcılar...

Fiber Optic Patch cord00

ST düz ucu deməkdir - tez buraxılan süngü tipli konnektor.ST birləşdiriciləri silindrikdir və burulma kilidli muftalıdır.Onlar push-in və twist növləridir

ST birləşdiriciləri...

Fiber Optic Patch cord010

PC Fiziki Əlaqə deməkdir.PC konnektoru ilə, iki lif düz birləşdirici ilə olduğu kimi birləşir, lakin son üzlər bir az əyri və ya sferik olmaq üçün cilalanmışdır.Bu, hava boşluğunu aradan qaldırır və lifləri təmasda olmağa məcbur edir

Fiber Optic Patch cord011

UPC Ultra Fiziki Əlaqə deməkdir.Daha yaxşı səthi bitirmək üçün son üzlərə uzadılmış cilalama verilir.Bu bağlayıcılar tez-tez rəqəmsal, CATV və telefon sistemlərində istifadə olunur.

Fiber Optic Patch cord012

Xüsusiyyətləri

IEC, Telcordia GR-326-CORE, YD-T 1272.3-2005, standarta uyğun

Aşağı daxiletmə itkisi, yüksək qaytarma itkisi

Yüksək sıx əlaqə, işləmək üçün asandır

Yüksək etibarlılıq və sabitlik

Təkrarlanma və mübadilə qabiliyyəti baxımından yaxşıdır

Ərizə

Test avadanlığı

FTTX+LAN

Fiber optik CATV

Optik rabitə sistemi

Telekommunikasiya

Spesifikasiya

1. Sıx tamponlu Kabel Spesifikasiyası
Profil Görünüşü:

1.Tight-buffered Cable Specification

2. Fiber Parametri

ƏŞYA PARAMETRE
Lif növü G.652D
Rejim sahəsinin diametri 1310nm 9.2+0.4
1550nm 10.4+0.8
Üzlük diametri 125.0+1.0um
Üzlük Qeyri-Dairəvilik <=1,0 %
Əsas örtük konsentriklik xətası <=0,6 um
Kaplama diametri 242+7
Kaplama Qeyri-Dairəvilik <=6,0um
Kaplama-Örtük Konsentriklik Xətası <=12.0um
Kabelin kəsilməsi dalğa uzunluğu <=1260
Dispersiya əmsalı 1310nm <=3,0 ps/(nm*km)
1550nm <=18ps/(nm*km)
Sıfır dispersiya dalğa uzunluğu 1302 nm<= ƛo<=1322nm
Sıfır dispersiya Yamac 0,091 ps/(nm*km)
Polarizasiya rejimi dispersiyası (PMD) PMD Maksimum Fərdi lif <=0,2 ps/
PMD Dizayn Bağlantı Dəyəri <=0,08 ps/
Zəifləmə (maks.) 1310nm <=0,36 db/km
1550nm <=0,22 db/km

3. Kabel Parametrləri

ƏŞYA PARAMETRE
Xarici kabel Xarici diametri 0,9/2,0/3,0 mm isteğe bağlıdır
Material PVC
Rəng Narıncı
Daxili kabel Xarici diametri 0,9 mm sıx tampon
Material PVC
Rəng Ağ (SX) Ağ və Narıncı (DX)
Müqavimət Sadə 100N
Dupleks 200N
Narkotik vaxtları 500
İşləmə temperaturu -20~+60
Saxlama temperaturu -20~+60

4. Bağlayıcının spesifikasiyası

ƏŞYA PARAMETRE
Bağlayıcı növü LC/UPC(APC),SC/UPC(APC), FC/UPC(APC), ST/UPC.Könüllü
Fiber rejimi Tək rejimli, G.652.D
Əməliyyat dalğa uzunluğu 1310, 1550nm
Test dalğa uzunluğu 1310,1550nm
Daxiletmə itkisi <=0,2 db (PC və UPC) <=0,3 db (APC)
Qaytarma itkisi >=50db (PC və UPC).>=60Db (APC)
Təkrarlanma qabiliyyəti <=0,1
Dəyişmə qabiliyyəti <=0,2dB
Davamlılıq <=0,2dB
Fiber Uzunluğu 1m,2m….. istənilən uzunluq isteğe bağlıdır.
Uzunluq və dözümlülük 10 sm
İşləmə temperaturu -40C ~ +85C
Saxlama temperaturu -40C ~ +85C

5. İstinad üçün şəkil

5.Image for reference


  • Əvvəlki:
  • Sonrakı:

  • Mesajınızı buraya yazın və bizə göndərin